UR & KLOCKOR / Armbandsur / Armbandsur 14658102
nr 1465 8102
Armbandsur
Omega Genève, automatic, stål, datum. Diameter: 35mm, 1970-tal, plexiglas, flexband
Kondition: går ej att öppna boetten, servicebehov, slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:26:06
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)